+48 669 67 57 47     @ biuro@elevateclothes.pl

ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE! Więcej produktów, więcej informacji, łatwiejsze zamawianie i ZAWSZE AKTUALNA OFERTA!!! 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Bestsellery

kategorie produktów

pokaż całą ofertę >

Warto zobaczyć
Materiały
Certyfikaty
Nagrody

Produkty marki ELEVATE zostały wykorzystane z nowoczesnych materiałów. Jednym z największych osiągnięć jest tkanina 4-way stretch, z której wykonany jest flagowy model naszej kurtki Mani. Specjalne właściwości tej tkaniny pozwalają czuć się swobodnie w wierzchnim okryciu, a wewnętrzna mikropolarowa podszewka zapewnia ciepło w chłodniejsze dni. Spełnia wymagania najbardziej wybrednych użytkowników, którzy chcieliby mieć polar, który tak naprawde nie do końca jest polarem.  

Powłoka odbijająca ciepło. ECHOHEAT zasłania ciało i umożliwia doskonałą regulację temperatury ciała. Technologia termiczna reguluje Twoją temperaturę odbijając i zatrzymując ciepło. Wewnętrzna wartstwa posiada strukturę plastra miodu, który wygląda niezwykle efektywnie. 

Część naszych bluz i kurtek wyposażyliśmy w specjalne otwory na słuchawki. W dobie smartfonów tabletów i wszechobecnej technologii każdy z nas praktycznie przez 24 godziny na dobę połączony jest ze światem zewnętrznym. Dla zwiększenia komfortu użytkowania urządzeń mobilnych, słuchania muzuki, czy też e-booków. To włąśnie użytkownicy naszej odzieży wyznaczają trendy przy projektowaniu kolejnych modeli.

 

Nasze produkty wykonywane są z najwyższą dbałością o szczegóły, materiały oraz ludzi, którzy je dla nas tworzą. Dowodem na to są certyfikaty, które otrzymują nasz produkty po spełnieniu wymaganych norm w zakresie formaldehydów, niekancerogennych i niealergisujących barwników. Spełniamy też wymogi REACH, Oeko-Tex Standard 100, EN71, SMETA oraz ISO14001.

Nasze produkty znalazły się w gronie zwycięzców nagrody reddot design award? Nagroda reddot award jest najbardziej pożądanym certyfikatem jakości wzornictwa. Od 1955 roku Design Zentrum Westfalen w Essen w Niemczech wyróżnia swoją czerwoną kropką światowej klasy wzornictwo przemysłowe.